Мій досвід вибору насоса

Una sezione dove scoprire "chi è chi"! Non potrete accedere a tutte le funzioni del Forum, se prima non vi presenterete (per evitare Spam) Non è richiesta la storia della vostra vita... ma è buona norma presentarsi dando almeno le seguenti informazioni: Nome; Età; Città di residenza; Varie ed eventuali...

Мій досвід вибору насоса

Messaggioda SeraphXS » 08/06/2026, 13:23

Коли постало питання облаштування водопостачання на дачі, я довго вивчав ринок. Імпортна техніка зараз коштує космічних грошей, а її ремонт у разі поломки забирає купу часу та фінансів. Тоді знайомий майстер порадив звернути увагу на обладнання під торговою маркою Дельфін від компанії Дельфін-Аква. Вони працюють на ринку вже більше двадцяти п'яти років і починали з тісної співпраці з найбільшими виробниками насосів в Україні, а згодом створили власний бренд. Я придбав їхній насос і за два роки жодного разу не пошкодував. Конструкція проста, працює тихо, а головне, що техніка розроблена саме під наші реалії та особливості експлуатації. Це реальна якість, за яку не доводиться переплачувати. Більше інформації: https://vkorzinu.com.ua/dosug/delfin-in ... dovoj.html .
SeraphXS
 
Messaggi: 2816
Iscritto il: 18/02/2025, 23:33

Torna a Presentazioni e Saluti

Chi c’è in linea

Visitano il forum: Nessuno e 17 ospiti